Na prodaju moderni stanovi u novogradnji u Valdebeku.
Valdebek, Pula
364.100€
2 758 €/m2
Tip
Stan
Površina
132 m2
Struktura
4
Grijanje
Električno grijanje,Klima uređaj
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4
- Cijena
- 364.100€
- Površina
- 132 m2 (2 758 €/m2)
- Kat
- 2
- Ukup. katova
- 2
- Grijanje
- Električno grijanje,Klima uređaj
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 101386
Opis
Pula, prodaja trosobnog stana od 127,17m2 na 2. katu, kvalitetna novogradnja
Na prodaju je moderan penthouse u novogradnji na Valdebeku u Puli.
Lokacija je odlična kombinacija mirnog života neopterećenog turističkim gužvama i bukom a opet nedaleko od svih gradskih sadržaja, najljepših pulskih plaža, i okolnih mjesta. U takvom mirnijem dijelu Pule okruženom zelenilom smjestila se manja stambena zgrada sa samo četiri stana.
Na drugom katu je ovaj, samo jedan stan koji se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone i prostranog dnevnog prostora koji se još širi na prostranu terasu.
Stan je savršen za uživanje u toplim ljetima i umjerenim zimama.
Moguć je i dogovor o ugradnji podnog grijanja za potpuni komfor cijele godine.
Posebna pažnja posvećena je kvaliteti gradnje i detaljima – od odabira materijala do završne obrade.
Sva dokumentacija je uredna i useljenje se planira u 11. mjesecu 2026. g.
Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici www.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.
Kontakt info
- Agencija
-
Elite nekretnine
- Kontakt osoba
- DINO ELITE
- Mobilni telefon
- + 385 91 250 ... Prikaži broj
- Adresa
- Ciottina 24 b
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
PULA, TROSOBAN STAN NA 2.KATU B4
- 363.500€ 113 m2
PULA, TROSOBAN STAN NA 2.KATU A4
- 368.500€ 115 m2
Odlično raspoređen trosoban stan u Puli!