Šijana - zemljište za poslovnu namjenu, 12350m2
Šijana, Pula
1.590.000€
128 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
12350 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 1.590.000€
- Površina
- 12350 m2 (128 €/m2)
- Ažuriran
- 04.05.2026
- ID
- 13013
Opis
Pula - prodaje se zemljište u poslovno-industrijskoj zoni sa iznimno velikim potencijalom.
Na prodaju je atraktivno zemljište površine preko 12 000 m2, smješteno u poslovno–industrijskoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada.
Mogućnost izgrađenosti do 60% Direktan pristup željezničkoj pruzi (uz rub parcele)Idealno za proizvodne, skladišne, logističke i druge poslovne djelatnosti
Mogućnost otkupa manjih površina prema potrebama investitora
Dodatna pogodnost: postoji mogućnost dogovora s vlasnikom oko investiranja i kasnijeg iznajmljivanja objekta, što ovu ponudu čini još fleksibilnijom i privlačnijom za ozbiljne ulagače.
Lokacija u poslovnoj zoni s odličnom prometnom povezanošću i velikim potencijalom razvoja.
Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici www.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.
Kontakt info
- Agencija
-
Elite nekretnine
- Kontakt osoba
- Sandra Baričević
- Mobilni telefon
- + 385 91 250 3... Prikaži broj
- Adresa
- Ciottina 24 b
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
ISTRA, ADRENALINSKI PARK 25000 m2
- 1.500.000€ 25000 m2
Pula, prostrano građevinsko zemljište 200m od mora!
- 985.000€ 2365 m2
Pula, atraktivno zemljište sa dozvolom, blizu plaže
- 499.000€ 592 m2
Istra, Pula - Prodaja poslovnih parcela, Šijana industrijska zona
- 481.700€ 3225 m2
- 455.100€ 3047 m2