Kamena kuća Umag okolica – 135 m², 400 m od mora...
Umag
490.000€
3 629 €/m2
Tip
Kuća
Površina
135 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 4
- Cijena
- 490.000€
- Površina
- 135 m2 (3 629 €/m2)
- Površina zemljišta
- 150
- Udaljenost od mora
- 400m
- Ažuriran
- 14.05.2026
- ID
- 108200
Opis
Na prodaju je adaptirana kamena kuća površine 135 m² u okolici Umaga, smještena svega 400 metara od mora. Kuća se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji te raspolaže okućnicom površine 150 m², što pruža dovoljno prostora za boravak na otvorenom i privatnost.
Nekretnina je temeljito renovirana 2024. godine, uz zadržavanje autohtonih kamenih detalja i kombinaciju suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Kuća je orijentirana na jugozapad, što osigurava puno prirodnog svjetla tijekom dana.
Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka i više funkcionalnih prostora prilagođenih svakodnevnom životu. Opremljena je podnim grijanjem, kaminom, klima uređajima, smart home sustavom i video nadzorom.
U vanjskom dijelu nalazi se privatno dvorište, lođa i natkriveno parkiralište. Zahvaljujući odličnoj lokaciji u blizini mora i svih važnih sadržaja, ova nekretnina u okolici Umaga predstavlja kvalitetnu investiciju u Istri.
Kontakt info
- Agencija
-
Habitare d.o.o.
- Kontakt osoba
- Agencija Habitare
- Telefon 1
- + 385 98 411... Prikaži broj
- Adresa
- Mate Vlašića 20
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Umag okolica, renovirana kuća 750 m od mora!
- 489.000€ 133 m2
Umag okolica, renovirana kamena kuća blizu mora
- 489.000€ 150 m2
ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom
- 495.000€ 144 m2
ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom
- 495.000€ 144 m2
ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom
- 495.000€ 144 m2