VIŠKOVO, JEDNOSOBAN KLASIČAN STAN
Marinići, Viškovo
69.000€
1 916 €/m2
Tip
Stan
Površina
36 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 69.000€
- Površina
- 36 m2 (1 916 €/m2)
- Kat
- Suteren
- Ažuriran
- 17.05.2026
- ID
- 102079
Opis
VIŠKOVO, u ponudu smo dobili jednosoban klasičan stan površine 36,12 m2. Sastoji se od sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Potrebna je djelomična adaptacija, što omogućuje novim vlasnicima da ga urede prema vlastitim željama i potrebama. Nalazi se na mirnoj lokaciji, nekoliko minuta udaljenosti od centra Viškova.
Područje općine Viškovo smješteno je sjeverozapadno od Rijeke na površini od svega dvadesetak kvadratnih kilometara. Blizina Rijeke, Opatije, graničnog prijelaza sa Slovenijom, ljepote prirode i pogodnosti življenja u malom mjestu obilježja su koja ovaj kraj čine sve privlačnijim. Viškovo je danas upotpunjeno svim sadržajima neophodnim suvremenom načinu življenja i poslovanja. U središtu mjesta nalaze se: crkva, škola, dječji vrtić, pošta, zdravstvena stanica, ljekarna, knjižnica, banke, poslovnica FINA-e, kreditno-štedna i osiguravajuća društva, benzinska crpka te niz obrtničko-uslužnih djelatnosti.
Za sve ostale informacije obratite se s povjerenjem.
Ivana Pavlović
Agent s licencom
+ 38599853... Prikaži broj
ivana@spatium.hr
Spatium nekretnine
+ 385 51 272... Prikaži broj
info@spatium.hr
ID KOD AGENCIJE: 7355
Ivana Pavlović
Agent s licencom
Mob: + 385 99 853 ... Prikaži broj
Tel: + 385 51 272... Prikaži broj
- Vedran Prica
- Telefon 1
- + 385 51 272... Prikaži broj
- Telefon 2
- + 385 95 812 ... Prikaži broj