EKSKLUZIVNO! Uređen stan u strogom centru Rovinja
Rovinj
200.000€
4 761 €/m2
Tip
Stan
Površina
42 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 200.000€
- Površina
- 42 m2 (4 761 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 107891
Opis
Istra, Rovinj, centar
U strogom centru Rovinja, na lokaciji na kojoj se grad živi pješice i gdje su svi sadržaji doslovno nadohvat ruke, prodaje se stan u prizemlju manje stambene zgrade, idealan za one koji žele praktičnost svakodnevice u centru ili traže sigurnu bazu za najam na uvijek traženoj lokaciji.
Stan se prodaje potpuno namješten i spreman za korištenje odmah, u stanju u kakvom se i prezentira. Dokumentacija je uredna, stan je etažiran, vlasništvo 1/1, uz uporabnu dozvolu, što cijeli proces kupnje čini jasnim i sigurnim.
Ukupna površina stana iznosi 42 m², a prostor je organiziran vrlo funkcionalno. Ulazni hodnik vodi u kuhinju povezanu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, stvarajući ugodan open space za svakodnevni život. Tu je i uredna kupaonica, dok odvojena spavaća soba pruža potreban mir i privatnost, što je posebna prednost kada ste u centru grada.
Stan nema vlastito parkirno mjesto, no parkiranje je moguće u okolici, što je u staroj gradskoj jezgri uobičajeno, a ovdje se prednost lokacije upravo i vidi u tome da vam automobil nije potreban za svakodnevne potrebe.
Prilika za život u centru Rovinja ili kao pametna investicija za najam – javite se za više informacija i dogovor oko razgledavanja.
ID KOD AGENCIJE: 1018-1580
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine