Rovinj, centar, uređen stan u prizemlju idealan za turizam
Rovinj
166.000€
8 300 €/m2
Tip
Stan
Površina
20 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 166.000€
- Površina
- 20 m2 (8 300 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 22.05.2026
- ID
- 108858
Opis
Istra, Rovinj, centar, kompletno uređen stan u prizemlju
U samom srcu starogradske jezgre Rovinja, na jednoj od najfrekventnijih lokacija poluotoka, prodaje se potpuno uređen studio apartman u prizemlju površine 20 m². Nekretnina je 2021. godine kompletno renovirana iz temelja te se od tada uspješno koristi u svrhu turističkog najma, što je čini izvrsnom investicijom s već uhodanim potencijalom.
Prilikom uređenja posebna pažnja posvećena je kvaliteti materijala i funkcionalnosti prostora. Kupaonica je opremljena kvalitetnim Bauhaus pločicama, dok je ugrađen vrhunski sustav za cirkulaciju i odvlaživanje zraka slovenske proizvodnje, u koji je investirano više od 1.500 EUR, čime je osigurana ugodna klima i dugotrajna očuvanost prostora.
Studio je uređen sa stilom, maksimalno iskorišten i opremljen svime potrebnim za ugodan boravak gostiju. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji i uređenosti, predstavlja idealnu priliku za nastavak turističkog najma ili kao vlastiti kutak u jednom od najpoželjnijih gradova na Jadranu.
ID KOD AGENCIJE: 1042-202
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Istra, Rovinj - sami centar, 29.70m2 stan + tavan 16.50m2
- 166.000€ 29 m2
Studio u srcu starog grada Rovinja s podnim grijanjem!
- 166.000€ 17 m2
ISTRA, ROVINJ - Šarmantni studio na izvanrednoj lokaciji!!