RIJEKA,VIŠKOVO-U MODERNOJ NOVOGRADNJI 3S+DB
Marčelji, Viškovo
279.000€
3 000 €/m2
Tip
Stan
Površina
93 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 279.000€
- Površina
- 93 m2 (3 000 €/m2)
- Kat
- 1
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 108089
Opis
RIJEKA, VIŠKOVO – MODERNO 3-SOBNO STANOVANJE + DNEVNA SOBA V NOVOGRADNJI
Na prodaj je moderno stanovanje v novogradnji na Viškovem, ki se nahaja v prvem nadstropju manjše stanovanjske stavbe, le nekaj minut vožnje od centra mesta.
Stanovanje ima funkcionalno razporeditev prostorov in obsega tri spalnice ter dnevno sobo. Dodatna prednost te nepremičnine so 3 parkirna mesta.
Nepremičnina je idealna za družinsko življenje zaradi mirne lokacije in bližine vseh pomembnih vsebin, kot so šola, vrtec, park, trgovine in druge storitve, potrebne za udobno in praktično bivanje.
To stanovanje predstavlja odlično priložnost za kupce, ki iščejo kakovostno nepremičnino z zagotovljenim parkiranjem, bodisi za bivanje bodisi kot investicijo.
Za več informacij in ogled nas lahko brez zadržkov kontaktirate.
ID KOD AGENCIJE: 3005-13
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
RIJEKA,VIŠKOVO-U MODERNOJ NOVOGRADNJI 3S+DB
- 279.000€ 93 m2
VIŠKOVO, MARČELJI - Stan 3S+DB, 145m2, novija gradnja
- 284.000€ 145 m2
RIJEKA, VIŠKOVO -MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI
- 265.000€ 89 m2
RIJEKA, VIŠKOVO - 3S+DB U NOVOGRADNJI
- 265.000€ 82 m2
RIJEKA, VIŠKOVO - STAN 4S+DB U NOVOGRADNJI!!! PRILIKA!!!
- 295.000€ 151 m2
MARČELJI, OBITELJSKI STAN S OKUĆNICOM
- 263.000€ 170 m2
Marčelji, novogradnja, 150.98 m2, dvoetažni stan 4S+DB