Marinići, 44.11m2, pomoćni objekt koji u naravi funkcionira kao stan - 1s+db
Marinići, Viškovo
69.000€
1 568 €/m2
Tip
Stan
Površina
44 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cijena
- 69.000€
- Površina
- 44 m2 (1 568 €/m2)
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 69222
Opis
SAMO GOTOVINA!
U ponudi je pomoćni objekt (spremište) koji funkcionira kao stan 1s+db, površine 44.11m2.
Odličnog je rasporeda, smješten u urednoj zgradi.
Opremljen je PVC stolarijom i protuprovalnim ulaznim vratima, te je napravljena priprema za klimu.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
ID KOD AGENCIJE: S2595
Anai Kurelić
Agent s licencom
Mob: + 3859872... Prikaži broj
Tel: + 38591494... Prikaži broj , + 3855161... Prikaži broj
E-mail: anaikurelic@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
Four Nekretnine d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040441798
- Kontakt osoba
- Four Nekretnine
- Telefon 1
- 05161... Prikaži broj
- Telefon 2
- 38591494... Prikaži broj
- Adresa
- Trpimirova 4A
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
VIŠKOVO, JEDNOSOBAN KLASIČAN STAN
- 69.000€ 36 m2
RIJEKA, MARINIĆI - Stan u suterenu
- 69.000€ 44 m2
Marinići, stan od 34.20m2, 1skl
- 69.000€ 34 m2
VIŠKOVO, MARINIĆI, JEDNOSOBAN STAN S DNEVNIM BORAVKOM
- 67.000€ 44 m2
Stan Marinići
- 78.000€ 44 m2
Marinići, 44.11m2, prostor za stanovanje
- 80.000€ 44 m2
VIŠKOVO, STAN NA MIRNOJ LOKACIJI
- 145.000€ 45 m2
VIŠKOVO, MARINIĆI - 1S+DB s balkonom
- 170.000€ 54 m2
VIŠKOVO, MARINIĆI - Odličan stan u samome centru
- 187.000€ 80 m2
Marinići, 3s+db!
- 189.000€ 80 m2