ŠIBENIK, VODICE – Novogradnja, prizemni stan s terasom

Vodice

200.000€

2 702 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2
Cetvorosoban stan, Vodice, prodaja, 200000 €, 74 m2

Slične nekretnine