ISTRA, VODNJAN - Stan u novogradnji
Peroj, Vodnjan
253.500€
3 673 €/m2
Tip
Stan
Površina
69 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 253.500€
- Površina
- 69 m2 (3 673 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Grijanje
- Podno grijanje
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 900m
- Ažuriran
- 15.05.2026
- ID
- 104923
Opis
ISTRA, VODNJAN - Stan u novogradnji
Fotogenični Vodnjan, srednjovjekovni urbano-ruralni gradić, nalazi se na jugozapadu Istre na 135 metara nadmorske visine. Područje grada Vodnjana zauzima površinu od 102 km² te obuhvaća četiri naselja: Barbariga, Gajana, Galižana i Peroj.
Vodnjan i okolica objedinjeni su jedinstvenom kombinacijom zelene unutrašnjosti i modro plave obale Jadranskog mora.
Cijelo ovo slikovito područje raspolaže bogatom kulturno-povijesnom nematerijalnom i materijalnom baštinom, očuvanim okolišem, čistim morem i uređenim plažama, razvijenom poduzetničkom i turističkom infrastrukturom, infrastrukturno i hortikulturno uređenim prostorom te zajedništvom i socijalnom osjetljivošću stanovništva te ima fantastični potencijal u razvoju čitavog niza djelatnosti.
Nedaleko gradića Vodnjana i Fažane, u naselju Peroj koje je zadržalo jednostavnost života kakva se danas rijetko nalazi - nenametljiv, topao i istinski opuštajući, u izgradnji je višestambena zgrada modernog dizajna koja se proteže kroz prizemlje i dva kata te sadrži sveukupno 6 stambenih jedinica.
U izgradnji se koriste trajni i pouzdani materijali koji jamče dugoročno zadovoljstvo i sigurnost stanovanja dok je planiranje prostora svake etaže detaljno provedeno što je rezultiralo kvalitetnim rasporedom prostorija.
Predmet prodaje je stan koji se nalazi u prizemlju zgrade.
Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, jedne kupaonice, hodnika i prostora otvorenog k