Kozala, Rijeka
Dvoetažni stan na Kozali – 150 m² | Najam Iznajmljuje se iznimno prostran, moderno uređen i u potpunosti namješten dvoetažni... više
1.200€/mjesečno
Centar, Rijeka
RIJEKA, CENTAR - Studio apartman u centru grada Iznajmljuje se studio apartman u centru Rijeke. Apartman se nalazi u suterenu... više
650€/mjesečno
Centar, Rijeka
Rijeka, centar - najam stana, 100 m2, odlična lokacija! Iznajmljujemo stan od 100 m2 u blizini hotela Kontinental u centru... više
900€/mjesečno
Krimeja, Rijeka
Iznajmljuje se iznimno ugodan stan na traženoj lokaciji Krimeja, ukupne površine 100m². Ovaj prostrani dvosobni stan s dnevnim... više
1.200€/mjesečno
Centar, Rijeka
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja... više
1.500€/mjesečno
Pećine, Rijeka
650€/mjesečno
Centar, Rijeka
U samom centru Rijeke iznajmljuje se prostran stan površine 75 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje... više
1.100€/mjesečno
Donja Vežica, Rijeka
900€/mjesečno
Srdoči, Rijeka
Ekskluzivan četverosoban stan s dnevnim boravkom (4S+DB) smješten na drugom katu novije stambene zgrade s ukupno šest stanova.... više
1.800€/mjesečno
Zamet, Rijeka
Iznajmljuje se jednosobni stan na Gornjem Zametu sa terasom ispred stana. Potpunosti opremljen, privatni parking, neograničeni... više
600€/mjesečno
Sušak, Rijeka
U ponudi za najam je prekrasan dvosobni stan smješten u prizemlju privatne kuće na Sušaku, samo nekoliko koraka od bolnice.... više
700€/mjesečno
Trsat, Rijeka
Iznajmljuje se novouređeni dvoetažni stan na Trsatu, u mirnoj ulici, udaljen svega 5 minuta hoda od Sveučilišne avenije... više
700€/mjesečno
Kozala, Rijeka
RIJEKA, KOZALA, u ponudu smo dobili jednosoban stan, za najam. Površine je 40 m2, a sastoji se od hodnika, kuhinje, kupaonice,... više
700€/mjesečno
Zamet, Rijeka
Donji Zamet, posredujemo u najmu potpuno renoviranog i namještenog stana sa dvije spavaće sobe, dnevim boravkom, kuhinjom... više
1.100€/mjesečno
Sjever, Rijeka
Rijeka, Belveder - najam stana za radnike, 78,90m2! Posredujemo u najmu trosobnog stana u Rijeci, za smještaj do 7 radnika.... više
1.000€/mjesečno
Sjever, Rijeka
Iznajmljuje se stan s četiri zasebna ležaja potpuno namješten (tv, kabelska, internet, klima ). Nalazi se u neposrednoj... više
500€/mjesečno
Drenova, Rijeka
Iznajmljuje se prostran i svijetao stan na Gornja Drenova, ukupne površine 65 m². Stan se nalazi na drugom katu obiteljske... više
600€/mjesečno
Mlaka, Rijeka
Prostrani stan u Mlaci, idealan za grupni smještaj – 190 m² Nedaleko centra grada, u mirnom kvartu Mlaka, iznajmljuje se... više
2.800€/mjesečno