Jednosoban stan 44 m2 – Ninske Vodice *Pogled na more* (ID-2596/E)
Nin
165.000€
3 750 €/m2
Tip
Stan
Površina
44 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 165.000€
- Površina
- 44 m2 (3 750 €/m2)
- Kat
- 4
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 108115
Opis
Nin – Ninske Vodice
prodaje se jednosoban stan prvi red do mora u mjestu Ninske Vodice;
stan se nalazi na 4. katu , namješten, prekrasan pogled;
površina stana iznosi 44,90 m2;
udaljenost od mora iznosi 200m;
sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,
spavaće sobe, kupaonice i terase;
godina izgradnje 2021,renoviran prije dvije godine;
prodaje se namješten;
u pripremi je i izrada ostave u suterenu;
mirno okruženje, direktan pristup na plažu;
Cijena 165.000,00 €
(ID-2596/E)
www.bova.hr
Kontakt info
- Agencija
-
Bova - Agencija za promet nekretnina
- Reg. posrednika br.
- 884/2009
- Kontakt osoba
- Ivka Basic
- Telefon 1
- 091583... Prikaži broj
- Adresa
- Obala kneza Domagoja 13
- Puntamika
- Zadar, Hrvatska
Slične nekretnine
ZADAR, NIN - Stan S3 u izgradnji s vrtom i pogledom na more
- 190.872€ 53 m2
ZADAR, NIN - Stan u izgradnji u blizini mora S4
- 199.000€ 48 m2
ZADAR, NIN - Stan u izgradnji u blizini mora S7
- 199.000€ 48 m2
ZADAR, NIN - Penthouse S8 u izgradnji s pogledom na more
- 362.571€ 109 m2
ZADAR, NIN - Stan s bazenom u izgradnji u blizini mora S1
- 389.000€ 86 m2
ZADAR, NIN - Unikatan stan s privatnim bazenom! A1
- 389.000€ 104 m2
ZADAR, NIN - Unikatan stan s privatnim bazenom! A2
- 393.000€ 105 m2
ZADAR, NIN - Unikatan stan s privatnim bazenom! A4
- 405.000€ 109 m2
ZADAR, NIN - Unikatan stan s privatnim bazenom! A3
- 412.000€ 111 m2
ZADAR, NIN - Penthouse u izgradnji u blizini mora S10
- 439.000€ 99 m2