OPRTALJ, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PANORAMSKIM POGLEDOM
Oprtalj
165.000€
62 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
2660 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 165.000€
- Površina
- 2660 m2 (62 €/m2)
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 105252
Opis
OPRTALJ, u ponudi je građevinsko zemljište ukupne površine 2660 m², smješteno na uzvišenom dijelu s panoramskim pogledom na Motovun i Učku.
Parcela pravilnog oblika stambene namjene idealna je za izgradnju obiteljske kuće, te postoji mogućnost parcelacije u tri dijela. Pristup terenu je omogućen asfaltiranim putem.
Oprtalj je mali srednjovjekovni gradić smješten na brežuljku iznad doline rijeke Mirne. Gradić koji je stao u vremenu nekada je bio važna utvrda. Poznat je po kulturnim događajima i radionicama. S gradskih zidina proteže se spektakularan pogled na dolinu rijeke Mirne i okolna sela. Područje oko Oprtlja poznato je po tartufima i istarskim vinima.
Za ostale informacije obratite se s povjerenjem
David Roce
agent s licencom
+ 385 99 759 ... Prikaži broj
david@spatium.hr
Spatium nekretnine
+ 385 51 272... Prikaži broj
info@spatium.hr
ID KOD AGENCIJE: 7684
David Roce
Agent s licencom
Mob: + 385 99 759 ... Prikaži broj
Tel: + 385 51 272... Prikaži broj
- Vedran Prica
- Telefon 1
- + 385 51 272... Prikaži broj
- Telefon 2
- + 385 95 812 ... Prikaži broj
- Adresa
- Šetalište Andrije Kačića Miošića 5
- Rijeka Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
OPRTALJ, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PANORAMSKIM POGLEDOM
- 165.000€ 2660 m2
Oprtalj, građevinsko zemljište
- 170.000€ 1587 m2
Oprtalj, okolica, građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom!