RIJEKA, SRDOČI - STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI
Srdoči, Rijeka
317.000€
3 913 €/m2
Tip
Stan
Površina
81 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 317.000€
- Površina
- 81 m2 (3 913 €/m2)
- Kat
- 1
- Garaža
- Da
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 107694
Opis
PROSTRAN I MODERAN STAN NA PRVOM KATU U SRDOČIMA
U prodaji je prostran stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. Stan površine 82,30 m² nalazi se na prvom katu i tip je 1S+DB s funkcionalnim rasporedom koji uključuje hodnik, spavaću sobu, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te kupaonicu. Stan posjeduje terasu, pripadajući parking i spremište.
Stan je projektiran za maksimalnu iskoristivost i ugodan život, pruža privatnost te moderan i kvalitetan ambijent. U stanu je podno električno grijanje u dnevnom boravku i kupaonici, klima uređaji u svim prostorijama, PVC stolarija s troslojnim staklom, ALU rolete, protuprovalna i protupožarna vrata, keramika I. klase, kvalitetan laminat u sobama te moderno uređena kupaonica s walk-in tušem.
Lokacija stana je u centru Srdoča, u blizini škola, vrtića, trgovina, restorana, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, s odličnom prometnom povezanošću i brzim pristupom Opatiji, što dodatno povećava atraktivnost.
Planirani završetak gradnje je jesen 2027. Za više informacija slobodno me kontaktirajte.
ID KOD AGENCIJE: 3001-242
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Rijeka, Srdoči, 85.59m2, dvoetažni stan, 3S+DB
- 315.000€ 85 m2
RIJEKA, SRDOČI - Dvoetažan stan s parkirnim mjestom