ŠIBENIK, BRODARICA - Trosobni stan u novogradnji s pogledom na Krapanj

Brodarica, Šibenik

456.200€

4 001 €/m2

Tip

Stan

Površina

114 m2

Struktura

4

Detalji

Tip
Stan
Struktura
4
Cijena
456.200€
Površina
114 m2 (4 001 €/m2)
Kat
1
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Terasa
Da
Udaljenost od mora
250m
Garaža
Da
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
19.05.2026
ID
104926

Opis

Stan 4B na 1. katu

- Dnevni boravak i blagovaonica i kuhinja 32,50 m2
- Soba 1 10,08 m2
- Soba 2 7,56 m2
- Soba 3 5,13 m2
- Ulaz i hodnik 11,70 m2
- Kupaonica + WC 5,32 m2
- Natkriveni balkon 29,07 m2 x 0,5 14,54 m2
- Nenatkrivena terasa 81 m2 x 0,1 8,10 m2
- Parking 2,50 m2
- Garaža 18,15 m2
- Spremište 3,00 m2

Osigurajte svoju oazu mira i spokoja daleko od gradske vreve – na atraktivnoj lokaciji na brdu iznad Brodarice, s pogledom koji oduzima dah.
Smješteni na povišenoj i mirnoj poziciji, ovi novoizgrađeni stanovi nude spektakularan panoramski pogled na cijelu Brodaricu, kristalno more, otok Krapanj, Amadria park i grad Šibenik. Svaki pogled iz vašeg doma pretvara se u svakodnevni doživljaj koji inspirira i opušta.

Projekt je osmišljen u modernom arhitektonskom izričaju koji spaja eleganciju kamena, stakla i suvremenih građevinskih materijala, stvarajući sklad luksuza i prirodnog o

Kontakt info

Dux Nekretnine
Kontakt osoba
Dux Nekretnine
Telefon 1
+ 385 51 518... Prikaži broj
Telefon 2
+ 385 91 480 ... Prikaži broj
Adresa
Tizianova 8
Rijeka, Hrvatska

Kontakt forma

Slične nekretnine