EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI - BRIBIR - ETAŽA U MODERNOJ VILI
Bribir, Vinodol
332.000€
2 886 €/m2
Tip
Stan
Površina
115 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4
- Cijena
- 332.000€
- Površina
- 115 m2 (2 886 €/m2)
- Kat
- 1
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 107800
Opis
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – TROSOBAN STAN NA PRVOM KATU S POGLEDOM NA MORE
Ekskluzivno u našoj ponudi donosimo prostrani trosoban stan na prvom katu moderne kuće u Bribiru, završene 2023. godine.
Stan površine 115 m² sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice te prostranog dnevnog boravka u otvorenom konceptu s blagovaonicom i pripremom za kuhinju.
Iz dnevnog boravka i jedne od spavaćih soba izlazi se na veliku terasu s pogledom na more, dok se dodatna terasa nalazi na samom ulazu u stan – savršena za jutarnju kavu uz pogled na Jadran.
Stanu pripada i dio okućnice sa sjeverne strane te vlastita parkirna mjesta.
Stan je opremljen etažnim podnim grijanjem putem dizalice topline, klima uređajima u svakoj prostoriji te električnim roletama na svim prozorima – sve u skladu s najvišim suvremenim standardima.
Ako tražite stan s pogledom na more u Bribiru, modernu nekretninu na hrvatskoj obali ili investicijsku nekretninu s terasom i okućnicom, ovo je prilika koju vrijedi razmotriti.
Kontaktirajte nas za više informacija i dogovor oko razgledavanja.
ID KOD AGENCIJE: 3002-102
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
BRIBIR, KOMFORAN TROSOBNI STAN S PARKINGOM
- 345.000€ 115 m2
Bribir- stan na prvom katu sa pogledom na more
- 345.000€ 115 m2
Bribir, stan u prizemlju sa bazenom