ŠIBENIK, VODICE – Stan u prizemlju luksuzne zgrade, pogled na more

Vodice

336.800€

3 368 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2
Trosoban stan, Vodice, prodaja, 336800 €, 100 m2

Slične nekretnine