Vila Ližnjan - 3 spavaće sobe - bazen

Ližnjan

240.000€

1 500 €/m2

Novo 4
Kuca, Ližnjan, prodaja, 240000 €, 160 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 240000 €, 160 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 240000 €, 160 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 240000 €, 160 m2
Tip

Kuća

Površina

160 m2

Struktura

4

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
4
Cijena
240.000€
Površina
160 m2 (1 500 €/m2)
Površina zemljišta
432
Terasa
Da
Udaljenost od mora
2000m
Ažuriran
12.05.2026
ID
107850

Opis

U Ližnjanu je u ponudi šest vila u izgradnji, dostupnih za kupnju u fazi roh-bau izvedbe.

Tri vile prodaje pravna osoba, pri čemu se na oglašenu cijenu obračunava PDV, dok preostale tri vile prodaje fizička osoba. Sve nekretnine prodaju se u istoj fazi izgrađenosti, koja uključuje izvedene temelje, podnu ploču, ozidano prizemlje, armirano-betonsku ploču nad prizemljem te armirano-betonsku konstrukciju bazena.

Planirani raspored prostorija:

* Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na terasu, jedna spavaća soba i kupaonica
* Kat: dvije spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom

U sklopu okućnice predviđen je bazen dimenzija 7,00 x 3,00 metra, s već izvedenom konstrukcijom.

U cijenu je uključeno:

* pravomoćna građevinska dozvola s projektima
* plaćeni komunalni i vodni doprinosi
* plaćeni priključci struje i vode
* izvedena građevinska faza (temelji, podna ploča, prizemlje i AB ploča)
* izvedena konstrukcija bazena

Postoji mogućnost dogovora s investitorom oko dovršetka vile prema individualnim zahtjevima kupca, uz definiranje opsega radova i konačne cijene.

Lokacija u Ližnjanu omogućuje mirnije okruženje, uz dostupnost osnovne infrastrukture i blizinu obale.

Lokacija u Ližnjanu nudi mirnije okruženje uz dostupnost osnovne infrastrukture i blizinu obale.

Za dodatne informacije ili dogovor oko razgleda:
Jenny Pančić
098 958 ... Prikaži broj
jenny.pancic@sevenhills.hr