ISTRA, PULA - Studio apartman u blizini mora! Medulin 150.000€ 5 769 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 3 Slične nekretnine ISTRA, MEDULIN - Studio apartman, 450m od mora! 150.000€ 26 m2 ISTRA, MEDULIN - Simpatičan apartman na top lokaciji! 150.000€ 26 m2 Medulin, mali apartman u blizini mora! 152.000€ 38 m2 Medulin, odličan apartman u blizini mora! 152.000€ 38 m2 ISTRA, MEDULIN - Stan u prizemlju s bazenom 145.000€ 31 m2 ISTRA, MEDULIN, JEDNOSOBNI STAN, PRVI KAT 155.000€ 39 m2 Istra, Medulin, 2skl, 28.53m2, lođa, pogled na more 156.000€ 28 m2 KopIstra, Medulin, novogradnja, 1s+db 141.000€ 33 m2 Istra, Medulin, novogradnja, 1s+db 141.000€ 33 m2 Istra, Medulin, novogradnja, 1s+db 141.000€ 33 m2 Istra, Medulin, novogradnja, 1s+db 141.000€ 33 m2 Istra, Medulin, novogradnja, 1s+db 141.000€ 33 m2