Građevinsko zemljište s priključcima 5 kilometra do mora
Poreč
206.000€
264 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
780 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 206.000€
- Površina
- 780 m2 (264 €/m2)
- Udaljenost od mora
- 5000m
- Ažuriran
- 06.05.2026
- ID
- 107766
Opis
U okolici Poreča prodaje se građevinsko zemljište površine 780 m², smješteno u mirnom okruženju s pogledom na more s buduće etaže.
Parcela je pravokutnog oblika i ravna, što omogućuje jednostavnu organizaciju gradnje i učinkovito korištenje prostora. Prema važećem prostornom planu, na zemljištu je moguća izgradnja duplex objekta ili stambene zgrade s do pet stanova, što ga čini prikladnim za različite namjene, od privatne gradnje do investicijskog projekta.
Infrastruktura je dostupna na samom zemljištu, uključujući priključke za struju i vodu te osiguran pristupni put, što dodatno pojednostavljuje proces izgradnje.
Osnovne karakteristike:
površina zemljišta 781 m²
pravokutan oblik
ravan teren
mogućnost gradnje duplex objekta ili zgrade s do 5 stanova
Dodatne prednosti:
pogled na more s buduće etaže
dostupna infrastruktura (struja, voda, pristupni put)
mirno okruženje
investicijski potencijal
Zemljište se nalazi u okolici Poreča, u području koje omogućuje kombinaciju privatnosti i dostupnosti osnovnih sadržaja te blizinu obale.
Vlasništvo je uredno i bez tereta.
Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:
Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: + 385 91 3611... Prikaži broj
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr
ID KOD AGENCIJE: SH219
Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: + 385 91 361 ... Prikaži broj
Tel: + 385 99 285 7... Prikaži broj
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr
www.sevenhills.hr