Poreč, 2soban stan u prizemlju s terasom 400 metara do mora
Poreč
396.000€
4 304 €/m2
Tip
Stan
Površina
92 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 396.000€
- Površina
- 92 m2 (4 304 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 400m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 107659
Opis
Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje u Poreču, smješten na atraktivnoj lokaciji svega 400 m od mora i uređenih plaža.
Stan ukupne površine 92 m² nalazi se u manjoj stambenoj zgradi s ukupno pet stanova, što osigurava mir, privatnost i manju frekvenciju stanara. Lokacija omogućuje brz pristup svim sadržajima potrebnima za svakodnevni život.
Raspored stana temelji se na otvorenom konceptu. Dnevni dio objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, s izravnim izlazom na vanjsku terasu kroz velike staklene stijene. Terasa je djelomično natkrivena, a dodatnu vrijednost pruža vlastito dvorište koje omogućuje boravak na otvorenom.
Stan raspolaže s dvije spavaće sobe. Glavna spavaća soba uključuje vlastitu kupaonicu, walk-in ormar i izlaz na terasu. Druga kupaonica smještena je uz ostatak stana i namijenjena je gostima i drugoj sobi.
Dodatne značajke:
stan se prodaje potpuno namješten
podno grijanje na struju
klima uređaji za hlađenje
električne rolete
komarnici na svim prozorima
Stanu pripadaju dva parkirna mjesta te spremište u podrumu zgrade.
Prednosti nekretnine:
novogradnja
manja zgrada s pet stanova
prizemlje s vlastitim dvorištem
blizina mora (400 m)
kupac je oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina
Stan je dovršen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Smješten u jednom od traženijih dijelova Poreča, ovaj stan nudi funkcionalan raspored, vanjski prostor i neposrednu blizinu mora, što ga čini pog