Vodnjan - građ.zemlj.962m2 - infrastruktura u blizini
Vodnjan
120.000€
124 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
962 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 120.000€
- Površina
- 962 m2 (124 €/m2)
- Udaljenost od mora
- 5000m
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 107592
Opis
U Vodnjanu se prodaje građevinsko zemljište površine 962 m², smješteno na mirnoj lokaciji.
Zemljište je pravilnog oblika, dimenzija približno 46 x 21 metar, što omogućuje fleksibilno planiranje buduće gradnje. Površina i raspored terena pogodni su za izgradnju obiteljske kuće ili objekta za stanovanje s dodatnim sadržajima, ovisno o potrebama budućeg vlasnika.
Osnovne karakteristike:
* Površina: 962 m²
* Dimenzije: cca 46 x 21 m
* Građevinska namjena
* Pristupni put - sporedna cesta - zemljani put - asfalt na udaljenosti od 250m
Infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, što olakšava buduće priključke. Električna energija dostupna je na udaljenosti od oko 100 metara, dok se vodovod nalazi na približno 250 metara od parcele.
Infrastruktura:
* Struja: cca 100 m
* Voda: cca 250 m
Lokacija pruža mirno okruženje, a istovremeno je povezana s važnim sadržajima za svakodnevni život. Vodnjan je prepoznat po kvalitetnoj obrazovnoj infrastrukturi, uključujući dvojezičnu osnovnu školu i vrtić. Dodatnu vrijednost području daje i nedavno otvorena Waldorfska osnovna škola, što ovu lokaciju čini relevantnom za obitelji koje traže dugoročno rješenje stanovanja u mirnijem okruženju.
Zemljište predstavlja priliku za izgradnju u sredini koja kombinira mir, dostupnost osnovnih sadržaja i potencijal razvoja.
Za dodatne informacije ili dogovor oko razgleda, moguće je kontaktirati:
Jenny Pančić
098 958 ... Prikaži broj