RABAC, stan sa pogledom na more
Rabac, Labin
249.000€
3 320 €/m2
Tip
Stan
Površina
75 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cijena
- 249.000€
- Površina
- 75 m2 (3 320 €/m2)
- Ažuriran
- 14.05.2026
- ID
- 108344
Opis
Na prodaju je uređen stan u Rapcu, smješten na prvom katu uredne višestambene zgrade sa pogledom na more. Ukupna površina stana iznosi 75 m2, a funkcionalan raspored pruža udoban i ugodan prostor za život ili odmor.
Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe, prostrane kupaonice, praktične ostave te velikog open space dnevnog dijela koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Iz dnevnog prostora izlazi se na terasu s koje se pruža lijep pogled na more.
Nekretnina je potpuno opremljena i namještena te se prodaje u postojećem stanju. Za ugodnu temperaturu tijekom cijele godine osigurani su klima uređaj i norveški radijatori za grijanje.
Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u Rapcu, u blizini mora i svih važnih sadržaja, što ga čini izvrsnim izborom za obiteljski život, odmor ili turistički najam.
ID KOD AGENCIJE: 2015-246
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
ISTRA, RABAC STAN POGLED MORE
- 240.000€ 60 m2
Rabac, stan 200 m od mora
- 259.000€ 70 m2
ISTRA, RABAC - Komfortan stan s panoramskim pogledom
- 260.000€ 67 m2
Rabac, stan na 1. etaži, pogled more
- 235.000€ 66 m2
ISTRA, RABAC - Krasan stan s otvorenim pogledom na more
- 265.000€ 60 m2
Trosoban Stan u Rapcu
- 265.000€ 60 m2
Rabac, prostrani stan s pogledom na more
- 285.000€ 127 m2
Rabac, stan kroz dvije etaže na super poziciji