OPATIJA, VEPRINAC - Građevinsko zemljište 730m2 s pogledom na more za obitelj

Veprinac, Opatija

125.000€

171 €/m2

Tip

Zemljiste

Površina

730 m2

Detalji

Tip
Zemljiste
Cijena
125.000€
Površina
730 m2 (171 €/m2)
Udaljenost od mora
950m
Ažuriran
16.05.2026
ID
108456

Opis

OPATIJA, VEPRINAC - Građevinsko zemljište 730m2 s pogledom na more za obiteljsku kuću/vilu za iznajmljivanje s bazenom/apartmane

Građevinsko zemljište ima pogled na more i južnu orijentaciju.
Teren je konfiguracijski potpuno ravan.

Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji i odmah do asfaltiranog puta.
Sve komunalije do terena.

Čisto i uredno vlasništvo.

Buduće izgrađena nekretnina na ovoj parceli bi imala pogled na more čak iz prizemlja, ali s prve etaže pružao bi se panoramski otvoreni pogled na more, cijeli Kvarnerski zaljev i otoke.

Ova nekretnina je udaljena 950m zračne linije od mora, odnosno 9km automobilom (cca 15 min).

Dobra prilika za investitore koji se bave izgradnjom apartmana, ali i za one koji bi htjeli izgraditi obiteljsku kuću ili kuću za iznajmljivanje - odmor s bazenom u tihom, mirnom okruženju.

NEKRETNINA NA ODLIČNOJ I JEDINSTVENOJ LOKACIJI S VELIKIM POTENCIJALOM!!!

EXLUZIVNO SAMO U DUX-u!!!! U SURADNJI SA STRUČNIM ARHITEKTONSKIM UREDOM ANALIZA PROSTORNOG PLANA PODRUČJA UVJETA GRADNJE NA KOJOJ SE ZEMLJIŠTE NALAZI - URBANISTIČKO PROSTORNE MOGUĆNOSTI kao što su:

- minimalna veličina parcele na lokaciji

- vrsta individualne stambene građevina i broj stambenih jedinica

- maximalna izgrađenost objekta (u postocima %)

- iskorištenost tlocrtne površine (u postocima %)

- iskorištenost tlocrtne površine (u m2)

- maximalna visina do krovnog vijenca

- maximalna visina do vrha krova

- katnost: mogućnost p