Poreč, okolica, kvalitetan stan sa terasom i spremištem
Poreč
275.800€
3 940 €/m2
Tip
Stan
Površina
70 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 275.800€
- Površina
- 70 m2 (3 940 €/m2)
- Površina zemljišta
- 38
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 07.05.2026
- ID
- 107810
Opis
Istra, Poreč – kvalitetan stan sa okućnicom terasom i spremištem
U mirnom naselju na svega 2km od mora i desetak minuta vožnje od Poreča, prodaje se moderan stan od 58m2 u kvalitetnoj novogradnji .
Raspored je jasan i funkcionalan: hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica i gospodarska prostorija.
Krasi ga velika terasa koja realno postaje dodatni dnevni boravak, plus još jedan manji balkon.
Uz stan dolazi spremište u podrumu i dva parkirna mjesta – uključeno u cijenu.
Lokacija je jedna od glavnih prednosti – mirno i uređeno okruženje, brz pristup moru, trgovinama, restoranima i svim sadržajima potrebnim za svakodnevni život.
Zgrada ima lift, uređeno dvorište, a cijeli projekt je koncipiran za ugodno i praktično stanovanje.
Cijena je iskazana s uključenim PDV-om i kupac ne plaća 3% poreza na promet nekretnina.
Kontaktirajte nas i saznajte više te dogovorite razgledavanje nekretnine.
ID KOD AGENCIJE: 1032-322
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
ISTRA, POREČ - Moderan stan nedaleko mora i centra
- 275.000€ 69 m2
Istra, Poreč - Stan u prizemlju s vrtom u mirnom okruženju
- 275.000€ 67 m2
ISTRA, POREČ - 2SS+DB lukuzan stan na atraktivnoj lokaciji
- 274.612€ 52 m2
Poreč, okolica, komotan stan na prvom katu nedaleko od mora!