Rijeka, Martinkovac, dvojna kuća
Martinkovac, Rijeka
510.000€
2 500 €/m2
Tip
Kuća
Površina
204 m2
Struktura
7
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 7
- Cijena
- 510.000€
- Površina
- 204 m2 (2 500 €/m2)
- Površina zemljišta
- 163
- Garaža
- Da
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 107868
Opis
U ponudi je dvojna kuća na Martinkovcu koja se sastoji od stana, poslovnog prostora i dvorišne kuće, ukupne površine 204,55 m², uz dvorište od 163 m². Prodaje se kao cjelina.
Stan od 102,64 m² nalazi se na prvom katu, ima zaseban ulaz i sastoji se od 3 spavaće sobe (master s vlastitom kupaonicom i walk-in ormarom), još jedne kupaonice, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, balkona s djelomičnim pogledom na more te vešeraja. Potpuno je namješten i opremljen.
U prizemlju je poslovni prostor od 52,91 m², trenutno uređen kao 1S+DB s terasom i izlazom u vrt, u dugoročnom najmu.
U dvorištu se nalazi i manja kuća od 49 m² (garaža + garsonijera, također iznajmljena) s velikom terasom na krovu, sjenicom i kaminom.
Dvorište je ograđeno, ima vrt, spremište i više parkirnih mjesta.
Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za veću obitelj, ali i kao investicija za najam, s obzirom na postojeće dugoročne najmoprimce i mogućnost kombinacije stanovanja i dodatnog prihoda.
ID KOD AGENCIJE: 7755
Nikolina Grgin Tomašev
Suradnik u procesu obuke
Mob: 091768... Prikaži broj
Tel: + 385 51 403... Prikaži broj
E-mail: nikolina@joda-nekretnine.hr
www.joda-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
JO-DA NEKRETNINE d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040220748
- Kontakt osoba
- Josip Šikić
- Telefon 1
- 091890... Prikaži broj
- Telefon 2
- 05140... Prikaži broj
- Adresa
- Kralja Tomislava 116
- Crikvenica, Hrvatska