Viškovo,novogradnja,3S+DB
Viškovo
365.000€
3 762 €/m2
Tip
Stan
Površina
97 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4
- Cijena
- 365.000€
- Površina
- 97 m2 (3 762 €/m2)
- Kat
- 1
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 107668
Opis
Na prodaju je moderan stan u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Viškovu, idealan za obiteljski život.
Stan je funkcionalnog rasporeda 3S+DB te se sastoji od prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, velikog hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te balkona. Dodatnu vrijednost nekretnini daje i vrt površine 100 m² koji se nalazi u neposrednoj blizini zgrade.
Stanu pripadaju čak tri parkirna mjesta u vlasništvu.
Zgrada je novije gradnje i sastoji se od ukupno četiri stambene jedinice (dva stana u prizemlju i dva na katu), što osigurava mir i privatnost.
Opremljenost i dodatne prednosti:
* podno grijanje na dizalicu topline
* zaseban termostat u svakoj prostoriji
* PVC stolarija s komarnicima
* električne rolete na svim prozorima i balkonskim vratima
* kvalitetan namještaj rađen po mjeri
* stan se prodaje potpuno namješten, uključujući svu tehniku
Stan se ističe odličnim rasporedom i obiljem prirodne svjetlosti, a zahvaljujući mirnom okruženju i blizini svih potrebnih sadržaja, predstavlja savršen izbor za obitelj s djecom.
Za dodatne informacije i razgled slobodno nas kontaktirajte.
Napomena:
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u
skladu s Općim uvjetima poslovanja.
https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja
Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas.
ID KOD AGENCIJE: 30534
Vira Yuzych