Rijeka Centar, novoadaptiran stan 81 m² na 1. katu
Centar, Rijeka
284.000€
3 506 €/m2
Tip
Stan
Površina
81 m2
Struktura
3
Grijanje
plin
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 284.000€
- Površina
- 81 m2 (3 506 €/m2)
- Kat
- 1
- Grijanje
- plin
- Ažuriran
- 18.05.2026
- ID
- 105512
Opis
Na prodaju je potpuno novoadaptiran stan površine 81,31 m² smješten na 1. katu uredne stambene zgrade u samom centru Rijeke. Nekretnina se nalazi na izvrsnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja, a istovremeno osigurava mir i ugodno okruženje za svakodnevni život.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dvije prostrane sobe, jedne manje sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s WC-om te dodatne zasebne prostorije. U toj prostoriji izvedene su instalacije za perilicu rublja i veliki umivaonik, kao i priključci za električni bojler koji opskrbljuje i kupaonicu, uz dodatnu pripremu za plinski bojler, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost izbora sustava grijanja.
Stan je u potpunosti adaptiran, pri čemu su obnovljene sve instalacije struje i vode, ugrađena je PVC vanjska stolarija, spušteni su stropovi s knaufom, a postojeći parketi su kvalitetno obnovljeni, brušeni i lakirani. Prostor je nenamješten, što omogućuje budućem vlasniku uređenje prema vlastitim željama i potrebama.
Grijanje je moguće na više načina – putem instalacija za centralno grijanje na plin, korištenjem dimnjaka (drva ili peleti) ili na struju, dok je za hlađenje ugrađen klima uređaj. Dodatna prednost je i mogućnost izvedbe balkona iz prednje sobe, orijentiranog prema mirnijoj, južnoj strani dvorišta.
Stanu pripada i prostrana zidana drvarnica s vlastitim vratima, kao i dodatna ostava, što značajno povećava funkcionalnost pro