OPATIJA, CENTAR - stan 100m2 u prekrasnoj austrougarskoj vili s prekrasnim pogl
Opatija - Centar, Opatija
499.000€
4 990 €/m2
Slične nekretnine
OPATIJA, STAN U VILI DRUGI RED DO MORA
- 499.000€ 88 m2
Opatija, stan na odličnoj poziciji, blizina mora!
- 499.000€ 88 m2
Opatija stan na lijepoj lokaciji
- 500.000€ 276 m2
Opatija, moderna novogradnja, 2s+db, pogled na more
- 500.000€ 79 m2
OPATIJA, DVOSOBAN STAN S DNEVNIM BORAVKOM
- 500.000€ 83 m2
Opatija centar, 3s+db s balkonom!
- 500.000€ 96 m2
Opatija, etaža vile s terasom, veliki potencijal!
- 495.000€ 126 m2
Opatija - centar, 77.74m2, 1s+db, balkon
- 490.000€ 77 m2
OPATIJA, STAN U CENTRU S POGLEDOM NA MORE
- 480.000€ 105 m2
OPATIJA, CENTAR - Stan 250m od mora u centru Opatije
- 520.000€ 82 m2
Opatija, 2skl, 102.53m2, balkon, pogled na more
- 520.000€ 102 m2