Rijeka, Banderovo, 3skl, 50.80m2 - u naravi 1s+db i garsonijera
Banderovo, Rijeka
176.000€
3 520 €/m2
Tip
Stan
Površina
50 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 176.000€
- Površina
- 50 m2 (3 520 €/m2)
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 91919
Opis
U ponudi je adaptirana nekretnina površine 50.80 m2!
3-sobni stan je preuređen u dvije stambene jedinice – jednosoban s dnevnim boravkom te garsonijeru.
Svaki stan ima vlastiti ulaz sa stubišta.
Nekretnina je potpuno namještena, adaptirana, opremljena klimom i PVC stolarijom.
Ispred zgrade nalazi se parkirni prostor, a u okolici je dostupan i veliki javni parking.
Ovo je idealna prilika za stanovanje ili kao investicija!
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
ID KOD AGENCIJE: S3314
Lorena Franolić
Agent s licencom
Mob: + 38592333... Prikaži broj
Tel: + 38591494... Prikaži broj , + 3855161... Prikaži broj
E-mail: lorenafranolic@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
Four Nekretnine d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040441798
- Kontakt osoba
- Four Nekretnine
- Telefon 1
- 05161... Prikaži broj
- Telefon 2
- 38591494... Prikaži broj
- Adresa
- Trpimirova 4A
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
Rijeka, Banderovo, stan od 50.50m2, izvrsna investicija
- 155.500€ 50 m2
BANDEROVO, DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI
- 151.000€ 90 m2
Rijeka, Banderovo, 90m2, 3s+db, stan za investiciju!
- 150.500€ 90 m2
Banderovo, 90m2, spuštena cijena!
- 150.000€ 90 m2
RIJEKA, BANDEROVO – Stan s potencijalom na traženoj lokaciji
- 146.000€ 50 m2
RIJEKA, BANDEROVO - Stan 2SKL,46m2
- 145.000€ 46 m2
Rijeka, Banderovo, 26.34m2, namještena garsonijera