Medulin, kuća na odličnoj lokaciji za život i rad
Medulin
311.250€
2 936 €/m2
Tip
Kuća
Površina
106 m2
Struktura
8
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 8
- Cijena
- 311.250€
- Površina
- 106 m2 (2 936 €/m2)
- Površina zemljišta
- 69
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 107181
Opis
Medulin je izuzetno atraktivna lokacija za život i odmor, poznata po svojoj ugodnoj atmosferi i blizini mora. Ovo naselje nudi savršen balans između mirnog okruženja i blizine svih važnih sadržaja – centar mjesta, škola, vrtić i trgovine nalaze se na dohvat ruke, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život ili investiciju.
U ponudi je polovica dvojne kuće ukupne površine 108 m², koja se prodaje u rohbau fazi, pružajući budućem vlasniku mogućnost da je uredi i prilagodi vlastitim željama i potrebama. Prizemlje se sastoji od kuhinje otvorenog koncepta povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, WC-a, tehničke sobe te hodnika sa stepeništem. Na katu su smještene tri spavaće sobe, od kojih dvije imaju izlaz na terasu, te dvije kupaonice. Nekretnini pripada i dvorište s vrtom površine 70 m² te dva parkirna mjesta.
Iskoristite priliku i osigurajte si nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Istri – kontaktirajte nas za više informacija ili dogovorite razgledavanje već danas.
ID KOD AGENCIJE: 1052-45
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
MEDULIN, ISTRA - PRILIKA! Kamena kuća u centru grada
- 300.000€ 132 m2
ISTRA, MEDULIN - Kamena kuća na odličnoj lokaciji
- 299.500€ 104 m2
Medulin, kuća na odličnoj lokaciji
- 332.000€ 119 m2
Istra, Medulin - prodaja manje kuće s dvorištem u Medulinu!