POBRI, OBITELJSKA KUĆA S BAZENOM I PROSTRANOM OKUĆNICOM
Pobri, Opatija
990.000€
1 420 €/m2
Tip
Kuća
Površina
697 m2
Struktura
7
Grijanje
Grijalice i radijatori na struju
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 7
- Cijena
- 990.000€
- Površina
- 697 m2 (1 420 €/m2)
- Površina zemljišta
- 916
- Grijanje
- Grijalice i radijatori na struju
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 1100m
- Garaža
- Da
- Parkirno mjesto
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 108186
Opis
POBRI, u ponudi je jedinstvena obiteljska kuća pozicionirana na parceli većoj od 1.400 četvornih metara, s naglaskom na privatnost. Dolaskom na lokaciju ulazi se u prostranu garažu u koju mogu stati četiri vozila. Iz garaže postoji topli ulaz u kuću te konobu. Na prizemnoj etaži kuće smješten je veliki ulazni prostor s garderobom i tehničkom prostorijom. Također, ovdje se nalazi odvojeni gostinjski jednosobni apartman s vlastitom terasom.
Prvi kat sastoji se od glavnog stambenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, s izlazom na terasu i uređenu okućnicu. Uz dnevni boravak nalazi se velika soba koja je trenutačno u funkciji radne sobe. Ovisno o potrebama, može se koristiti kao dodatna spavaća soba. Za dodatni komfor, na ovoj etaži nalazi se i gostinjski toalet. Unutarnje stubište vodi do drugog kata gdje su smještene tri spavaće sobe i kupaonica. Glavna spavaća soba ima vlastitu kupaonicu i zasebnu garderobu.
Kuća ima impresivnu količinu kvalitetno iskorištenog interijera koji se može koristiti u različite svrhe. Na prizemnoj etaži nalazi se wellness zona sa saunom, hidromasažnom kadom, tuševima te dodatnim toaletom. Nadalje, uređena konoba idealno je mjesto za druženje, a odlično je povezana s dodatnim sadržajima na okućnici. Okućnica je pažljivo uređena i nudi obilje prostora za rekreaciju, zelene površine za kućne ljubimce te prostor za druženje uz roštilj u natkrivenoj sjenici s visokom