OPATIJA, POBRI - Penthouse koji briše granicu između doma i pogleda
Pobri, Opatija
935.000€
7 362 €/m2
Tip
Stan
Površina
127 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 935.000€
- Površina
- 127 m2 (7 362 €/m2)
- Površina zemljišta
- 60
- Kat
- 2
- Grijanje
- Podno grijanje
- Terasa
- Da
- Ažuriran
- 19.05.2026
- ID
- 104997
Opis
U mirnom, zelenilom okruženom dijelu PobrIja, svega nekoliko minuta od centra Opatije, smješten je ovaj luksuzni penthouse u modernoj duplex novogradnji (useljenje: srpanj 2026.). Gornja etaža zamišljena je kao potpuno odvojena cjelina, pružajući razinu privatnosti i komfora kakvu inače nude samostojeće kuće.
Ono što ovu nekretninu izdvaja već pri prvom koraku je osjećaj prostora i svjetlosti — i pogled koji se ne završava. Otvoreni horizont Kvarnerskog zaljeva postaje svakodnevica, a ne privilegija rezervirana za posebne trenutke.
Dnevni dio koncipiran je kao prostrani open space u kojem se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak prirodno nadovezuju jedan na drugi. Velike staklene stijene otvaraju prostor prema impresivnoj terasi od približno 60 m², stvarajući kontinuirani spoj interijera i eksterijera. Terasa je djelomično natkrivena, idealna za boravak tijekom cijele godine.
Stan raspolaže s dvije komforne spavaće sobe i dvije elegantno uređene kupaonice, dok dodatnu vrijednost daje privatni vrt površine cca 120 m² — rijetkost u ovoj kategoriji nekretnina.
Poseban naglasak stavljen je na kvalitetu gradnje i opreme: podno grijanje putem dizalice topline, centralna klimatizacija skrivena u spuštenim stropovima, vrhunska aluminijska stolarija Schüco s električnim roletama te priprema za punjenje električnih vozila. Osigurana su i dva privatna parkirna mjesta.