OPATIJA, OPRIĆ – dvojna kuća s dvije terase, okućnicom i panoramskim pogle
Oprić, Opatija
291.000€
3 163 €/m2
Slične nekretnine
Opatija, Oprić, samostojeća kuća, 195m2, pogled na more
- 395.000€ 195 m2
Ika - Oprić, dvojna kuća, fantastičan pogled
- 440.000€ 196 m2
Kuća s pogledom na more, Lovran - PRODAJA
- 618.000€ 400 m2
Lovran, Oprić, kuća s panoramskim pogledom
- 660.000€ 166 m2
Obiteljska kuća s tri stana.
- 700.000€ 275 m2
Kuća prodaja Opatija okolica, Oprić (8 stanova, bazen, okućnica)
- 1.390.000€ 505 m2
Prodaje se vila s 8 apartmana i bazenom – Oprić, 500 m²
- 1.410.000€ 505 m2
Apartmanska vila sa 8 apartmana
- 1.438.000€ 505 m2
Opatija, okolica - prodaja ville sa 8 apartmana
- 1.440.000€ 505 m2
Okolica Opatije, ekskluzivna vila sa 8 apartmana
- 1.442.000€ 505 m2
KUĆA SA BAZENOM IZNAD OPATIJE
- 1.700.000€ 750 m2
LOVRAN, OPRIĆ - MODERNA VILA S BAZENOM I PANORAMSKIM POGLEDOM
- 1.750.000€ 400 m2