OPATIJA, CENTAR - fantastičan penthouse s pogledom u novogradnji iznad centra
Opatija - Centar, Opatija
1.350.000€
10 714 €/m2
Slične nekretnine
Opatija, novogradnja, 166.58m2, 3s+db, 2 balkona, 3 parkirna mjesta
- 1.333.000€ 115 m2
Vrhunska novogradnja u samom centru Opatije
- 1.321.300€ 132 m2
Opatija, stan u vrhunskoj novogradnji s pogledom na more
- 1.300.000€ 175 m2
Vrhunska novogradnja u samom centru Opatije
- 1.411.700€ 141 m2
OPATIJA, CENTAR - 5 vrhunskih apartmana u srcu Opatije
- 1.280.000€ 200 m2