OPATIJA, CENTAR - Penthouse s magičnim pogledom

Opatija - Centar, Opatija

2.185.000€

9 104 €/m2

Novo Oglas nije aktivan 6
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2
Stan, Opatija, Opatija - Centar, prodaja, 2185000 €, 240 m2

Slične nekretnine